У Чернігівській області – знову вибори. Обирають голову Новгорода-Сіверського

12:34, 17 января
Политика

Сергій Кириченко

У Новгороді-Сіверському призначили повторне голосування через смерть міського голови. На попередніх виборах, що відбулися 25 жовтня, перемогу здобув Олег Бондаренко. 

Пізніше політик помер від коронавірусу – у нього була двобічна пневмонія та ураження 80% легень, пише 24-й канал.

На посаду голови Новгорода-Сіверського на повторних виборах претендує 8 кандидатів. Серед них ексголова Новгород-Сіверської районної ради В’ячеслав Кауфман («Наш край»), заступник голови райдержадміністрації Віктор Кропот («Слуга народу»), чинна секретарка Новгород-Сіверської міськради Людмила Ткаченко («Рідний дім»), колишній заступник міського голови Олександр Могильний («Батьківщина»).

Також є самовсисуванці: чинний голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації Тарас Молочко, колишній заступник голови райдержадміністрації Павло Плотніков, юрист та помічник судді з Новгорода-Сіверського Дмитро Крупельницький, учасник Революції Гідності та АТО Максим Соловар.

Виборчі дільниці о 8:00 також відкрилися у Борисполі та Броварах. У Борисполі переможець виборів – діючий міський голова – також помер від коронавірусу ще до оголошення результатів голосування.

А у Броварах переголосовують другий тур, до якого вийшли два лідери першого туру. Там восени суд скасував попередні результати, оскільки через наявність нумерації на бюлетенях та на корінцях від них, була порушена таємниця голосування.

24-й канал
вибори Новгород-Сіверський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *