Замовити «пакунок малюка» в Кременчуці можна через ЦНАП

Збери пакунок сам!

У Кременчуці з’явилася можливість замовити «пакунок малюка» через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Оскільки, ці пакунки в Україні були монетизовані, батьки отримують гроші, а не пакунок з товарами, передається на сторінці «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці – ЦНАП м.Кременчук» в соцмережі Facebook.    

Як зазначається, ЦНАП надає можливість замовити «пакунок малюка» для новонародженого у грошовій формі. Для цього вже почали приймати заявки.  

Так, у кременчуцькому ЦНАП почала діяти послуга 58/59-38 «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» Таке рішення прийняли на виконкомі вчора, 8 вересня.

«Пакунок малюка» є одноразовою допомогою. Нині замість пакунка видають 5000 гривень. Отримати кошти можна протягом року з Дня народження дитини. Використати кошти необхідно протягом року з дня відкриття карткового рахунку. 

Гроші виплачуватимуть на спеціальний рахунок у «ПриватБанку». Кошти виплатять, якщо породілля не отримувала «пакунок малюка» у Пологовому будинку в натуральному вигляді. 

У зв’язку з монетизацією «пакунків малюка» батьки можуть витратити кошти на дитячі товари, або на товари для породіль. При цьому, зробити це можна лише в спеціальних магазинах. 

Так, придбати можна засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни, підгузки, серветки, дитячий одяг та взуття, дитяче харчування, дитячий посуд, дитячі іграшки, текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри. Для мам можна купити прокладки для лактації та прокладки післяпологові. 

З переліком документів, які необхідно подати до ЦНАП для оформлення «пакунка малюка» в грошах, можна ознайомитися тут. 

Раніше, видання 05366 писало: «Декретні виплати для жінок збільшили». А також: «Сьогодні у Пологовому будинку Кременчука видадуть останні «пакунки малюка», «Тисячі виплат: монетизація «Пакунку малюка» працює вже два дні» та «Гроші замість підгузків: «пакунок малюка» в Україні монетизують з вересня».  

Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці – ЦНАП м.Кременчук

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *