У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Відео

Винесення Благодатного вогню символізує воскресіння Ісуса Христа.

Ілюстративне фото

У храмі Гроба Господнього у Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Чин сходження Благодатного вогню звершили у каплиці Гробу Господнього. Як і торік, церемонія мала б відбутись з дотриманням карантинних вимог. Благодатний вогонь, що символізує воскресіння Ісуса Христа, щороку сходить у Велику Суботу. Саме сходження вогню з закритого вівтаря визнають великоднім дивом. 

Передбачалось, що цьогоріч церемонія відбудеться за участю 2 500 вірян, які відповідатимуть рекомендаціям «зеленого стандарту» безпеки, з 11 країн.

Зокрема, до Храму Гробу Господнього впустять членів делегацій з Кіпру, Болгарії, Білорусі, Молдови, України, Росії, Румунії, Греції, Грузії, Польщі та Казахстану, інформує «Укрінформ».

Церемонія розпочалась в Храмі Гробу Господнього о 9:30 ранку за ізраїльським часом і тривала до 14:15. Згодом вогонь передадуть представникам іноземних делегацій, які вже з 15:30 зможуть повезти вогонь до вірян своїх країн з аеропорту Бенгуріон.

За традицією, християни східного обряду чекають на сходження Благодатного вогню в Єрусалимі у Велику суботу, коли віряни згадують перебування Христа у труні. Цьогоріч цей день припадає на 1 травня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *