«Велике будівництво» на Херсонщині виявилося безрезультатним » Новости Херсона

«Велике будівництво» на Херсонщині виявилося безрезультатним. До такого висновку можна дійти проаналізувавши хід будівництва ясла-садок “Лелеченя” в Іванівській селищній громаді. За повідомленням видання «Новий день» , дошкільний заклад був закритий на реконструкцію в липні 2020 року в рамках розпіареної президентської програми “Велике будівництво”. Завершити роботи керівництво облдержадміністрації пообіцяло спочатку 15 жовтня, а потім 10 грудня.Підрядна організація зобов’язувалась закінчити роботи в садку до 31 грудня 2020 року.

Зі сторони ОДА навіть був звіт, що на даному об’єкті вже виконано понад 90% запланованих робіт. Та по факту виявилося зовсім інакше. Наразі, по периметру будівлі досі відсутнє вимощення, а в багатьох приміщеннях внутрішні роботи навіть не починались. Відсутня система опалення, підлога, двері.

До того ж, вже виконані роботи є неякісними. Одразу після того як на будівлі перестелили покрівлю, вона потекла. Також, після першого ж дощу, частково змило фарбу на вже відновленому фасаді – розповіла начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської селищної ради Наталія Максак.

Зі сторони підрядної організації, яка виконує будівельні роботи, також була невідповідність, щодо виконання будівельно-монтажних робіт вимогам робочого проекту. Зокрема, “при утепленні фундаментної частини не виконані роботи по улаштуванню гідроізоляційного шару, на поверхні шару утеплювача перекриття даху виявлені місяця замочування атмосферними опадами, а на самому даху [наявні] сліди корозії, пошкодження, відсутня герметизація листів покриття даху між собою” тощо.

Можливо, в Херсонській ОДА зрозуміли масштаб провалу «Великого будівництва» на Херсонщині, через що було укладено додаткову угоду, відповідно до якої, реконструкцію ясла-садку тепер мають завершити до 31 грудня 2021 року. А це значить, що діти і ще рік не зможуть відвідувати дошкільний заклад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *