Мера Херсона та його команду звинувачують у махінаціях в тендері на закупівлю продуктів для дітей » Новости Херсона

Мера Херсона та його команду звинувачують у несправедливому тендері на закупівлю продуктів для дітей. 

Відділ освіти Херсонської міської ради відхилив переможця аукціонів за половиною лотів харчового тендеру з посиланням на невідповідність, яку не помітив у однієї з інших двох фірм.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.
 
У Держаудитслужбу завернулося херсонське мале приватне підприємство “Ритм”, яке виграло половину лотів у тендері на постачання цукру та меду для херсонських дитячих садків і шкіл. Загальна сума тендеру – 1,07 млн. грн. У тендері брали участь три місцеві фірмиї: МПП “Ритм”, ТОВ “Дом Юг Сервіс” і ПП “Нікольтрейд”.  Одну половину виставлених лотів виграв “Ритм”, а іншу – “Дом Юг Сервіс”. Але замовник відхилив “Ритм”, бо в його видаткових накладних не було номера і дати аналогічного договору, який підтверджує досвід виконання таких замовлень. Підприємство повідомило, що усі відповідні документи воно має, і попросили дати добу для виправлення недоліків. Але замовник цього не зробив і повідомив про намір укласти угоди з “Дом Юг Сервісом” на суму 618 тис грн. і з “Нікольтрейдом”, який був наступним по ціні після “Ритму”, на суму 430 тис грн.     
У поданій у Держаудитслужбу скарзі “Ритм” заявив, що інші два учасники допустили такі самі або подібні недоліки, але не були виключені з торгів і отримали контракти.
 
У заяві чиновників Херсонського міського управління освіти звинувачують у дискримінаційному підході, коли за наявності схожих проблем у всіх відхилений один учасник тендеру, але не відхилені інші двох учасників. 

Довідково:
«Дом Юг Сервісом» володіє і керує Олег Баркаренко – ексдепутат Дніпровської райради в Херсоні від «Блоку Петра Порошенка». Торік він висувався у міськраду від «Свободи».
«Нікольтрейд» належить Тетяні Коваленко та Миколі Чередніченку, який є ФОПом.
Засновницею та директоркою відхиленого скаржника «Ритм» є Людмила Ганецька.
За даними МОСТа, за перемогами «Дом Юг Сервісом» та «Нікольтрейд», які навіть не спромоглися підготувати документи, стоїть депутат міської ради Андрій Дмитрієв (на фото зправа). Саме він дав команду тендерному комітету протягувати ці дві компанії, які, наразі, без договорів і по підробних сертифікатах возять продукти в дитячі садки міста.
Наразі, Дмитрієв входить до найближчого оточення мера Ігоря Колихаєва (на фото зліва), вкладав власні гроші у передвиборчу кампанію, чим зараз, і користується. 
Поліція, оцевидно, цього не помічає. 

У минулому скликанні, депутута від Самопомочі Дмитрієва ловили на протянуванні своїх фірм на бюджетні підряди Управління освіти та КП. Поліція розслідувала махінації цих фірм, але про результати не повідомляла. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *