Масове прибирання вулиць організують і в Сарнах

З 29 березня по 30 квітня в Сарненській територіальній громаді прибиратимуть та озеленюватимуть території, відновлюватимуть належний естетичний вигляд зелених зон, парків та інших об’єктів масового перебування та відпочинку громадян. Про це повідомляє Сарненська міська рада.

У ході місячника керівники підприємств, установ, представники громадських і політичних організацій, а також старости на старостинських округах організують роботу та візьмуть безпосередню участь у залісненні територій у межах прибережних захисних смуг, схилів та ярів, очищенні від сміття зон відпочинку та ліквідують несанкціоновані стихійні звалища відходів.

А ще подбають про благоустрій кладовищ, упорядкують братські могили та місця почесних поховань. Натомість представники громади, учнівська та студентська молодь будуть залучені до висадження молодих дерев, кущів, квітів на території парків, скверів та алей, у межах смуг вулиць і доріг. Упродовж місячника також упорядкують двори багатоквартирних і приватних будинків, території підприємств, установ, організацій і прилеглі до них місця загального користування.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *