Літо закінчиться на цих вихідних, – синоптик

Літній вікенд

Цієї суботи та неділі, 29 і 30 серпня, літо попрощається з українцями і подарує останнє сонце та тепло. Про це повідомляється на сторінці відомого українського синоптика Наталки Діденко.  

Як зазначається, вже на цих вихідних по всій території країни очікується суха погода. А це, говорить синоптик, буває не часто. Небо буде «чистим» та з красивими білими купчастими хмарами.  

Тих, хто злякався ранньої осінньої прохолоди, завтра пригріє підвищена температури повітря. Протягом дня стовпчики термометра показуватимуть від +25 до +30 градусів. На Чернігівщині та Сумщині прогнозується навіть до +26 градусів.  

А ось у неділю всім варто 100% діставати свої купальні костюми і відправляти відпочивати на річну. Оскільки, очікується справжня спека від +29 до +33 градусів тепла. 

Так, на цих вихідних всім українцям знадобляться панамки, темні окуляри, шорти й футболки.  

Крім цього, додається, що на цих вихідних активізується магнітне поле Землі. Це означає, що будуть магнітні бурі. Тому, на вікенд варто взяти пігулки від головної болі та артеріального тиску. Ще можуть знадобитися напої, які можуть збадьорити (наприклад, кава).

«Погода буде чудовою для гуляння, засмагання, купання, сидіння на траві, дружніх розмов і спогадів. А літо, пакує валізи», – пише Наталка Діденко.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Температурні обмеження: 177 вантажівок «піймали» на Полтавщині». А також: «Грози, дощі та спека: яка погода буде на Полтавщині».   

Наталка Діденко

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *