Керівником Галицької митниці став колишній працівник СБУ

З органів СБУ Андрій Колобродов звільнився за власним бажанням у лютому 2021 року, після чого працевлаштувався до Державної митної служби України.

Фото: Google Maps

Керівником Галицької митниці Держмитслужби призначили Андрія Колобродова. Про це йдеться у повідомленні митниці на Фейсбук.

Андрій Колобродов є випускником Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. У 2009 році закінчив Національну академію СБУ та розпочав свою військову кар’єру в органах СБУ. Раніше проходив службу на оперативних посадах в ГУ СБУ у Києві та Київській області та займав керівні посади в Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки. Також нагороджений відомчою відзнакою «вогнепальна зброя».

З органів СБУ звільнився за власним бажанням у лютому 2021 року, після чого працевлаштувався до Державної митної служби України. Працював в.о. заступника координаційно – моніторингової митниці Держмитслужби.

Нагадаємо, що Львівська митниця ДФС 8 грудня 2019 року припинила свою роботу у зв’язку з наказом про реорганізацію митниць ДФС. Після цього створили Галицьку митницю із Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської митниць. У листопаді 2020 року з'явилося повідомлення, що Галицьку митницю реорганізують.

У березні цього року під стінами Галицької митниці громадські активісти та мешканці провели акцію протесту. Серед основних вимог було провести відкриті конкурси на керівні посади регіональних керівників митниці.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *