Юрій Тарасовець: Пробивати Любецьку потрібно обов’язково. Вулиця скоро «стане»

11:21, 24 марта
Общество

Сергій Кириченко

Депутат Чернігівської міської ради та один з найвідоміших у Чернігові забудовник Юрій Тарасовець у коментарі для газети «Семь дней» поділився власним баченням щодо пробивки вулиці Любецької до проспекту Перемоги.

На його думку, цей проєкт необхідно реалізувати, оскільки ігнорувати проблему з навартаженням транспорту далі не можна.

– Це треба робити обов’язково! Подивіться, які на Любецькій пробки, коли люди їдуть на роботу і повертаються додому після відпрацьованого дня. Незабаром там побудують ще вісім будинків на Любецькій та Пирогова. І тоді Любецька зовсім стане, – переконаний Юрій Тарасовець.

Депутат зазначає, що наразі майже весь потік автомобілів з цього району їде до проспекту Перемоги, тож пробивка вулиці дозволить уникати серйозних заторів у майбутньому.

– Це дуже важливий проект, який треба втілювати в життя зараз. Уже зараз водії нарікають, а з кожним роком автомобілістів на дорогах стає все більше. Цими питаннями нехтувати не можна, – каже він.

Так само Юрій Тарасовець підтримує необхідність реалізації проєкту пробивки проспекту Перемоги від району П’яти кутів до так званого «малого проспекту» і вулиці Рокоссовського. В обох випадках на території можливих доріг зараз розташовані приватні будинки.

Пробиття Любецької відповідно до Генплану передбачає її продовження не лише до проспекту Перемоги, але й далі – в бік Лісковиці та з’єднання з трасою на Київ.

щотижневик "Семь дней"
Тарасовець Любецька пробиття пробивка вулиці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *