Майже пів тисячі юнаків з Чернігівщини планують призвати до армії цієї весни

10:41, 24 марта
Общество

Дмитро Пономаренко

На Чернігівщині, згідно з постановою Кабміну, на строкову військову службу цієї весни мають призвати 487 юнаків. З них до Збройних Сил України – 213, Національної гвардії – 155, Державної спеціальної служби транспорту – 30 і до Державної прикордонної служби України – 89 юнаків. Призов проходитиме протягом квітня-червня 2021 року.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

За словами ТВО військового комісара та полковника Юрія Борисова, підготовчі заходи до призовної кампанії «Весна-2021» в стадії завершення. Спеціалісти провели попередній медогляд призовників, їх професійно-психологічне обстеження та попередньо розподілили призовників до складу команд у відповідності до стану здоров’я, рівня освіти та їх морально-ділових якостей.У свою чергу заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький, заявив, що «строковики» не залучались до участі в проведенні ООС раніше, так і не залучатимуться в майбутньому. В той же час, якщо призовник був офіційно працевлаштований, то на весь період служби йому гарантовано збереження середньомісячної заробітної плати за час його перебування у війську.

«Цього року ми маємо новацію в ЗСУ – призовники направлятимуться не в навчальні центри, як це було раніше, а відразу до військових частин, де після додаткового вивчення «строковиків» направлятимуть до навчальних центрів для оволодіння військовими спеціальностями», – зазначив заступник комісара.

військо армія призов весна призовники

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *