До Львова і Трускавця запустять прямий поїзд із Харкова

Фото ілюстративне, "Українська правда"

10 вересня розпочне курсувати новий поїзд, що з’єднає Харків і Трускавець (№21/22). Упродовж двох місяців пасажири зможуть добратися зі Слобожанщини до курортів Львівщини і навпаки.

Як повідомили у пресслужбі “Укрзалізниці”, із Харкова поїзд вирушатиме через день по парних числах з 10 вересня о 20:15 та прибуватиме до Трускавця о 14:33. Відправлення з Трускавця – через день по непарних числах з 11 вересня о 16:00 та прибуття до Харкова о 10:47. Поїзд слідуватиме через станції Суми, Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів.

У складі поїзда буде 10 вагонів: 8 купейних та 2 спальних вагони. У такому режимі потяги курсуватимуть до 22 жовтня, згодом графік змінять, про що додатково повідомлять пасажирів. Квитки на поїзд уже можна придбати через офіційний сайт компанії та у залізничних касах.

Додамо, що у зв’язку із карантинними обмеженнями, усі поїзди додатково дезінфікують, посилено обробляють постільну білизну під час прання. Пасажири обов’язково повинні мати на собі захисні маски й пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. Їм також не рекомендують пересуватися по вагонах.

Читайте також: До лікарні швидкої медичної допомоги у Львові буде ходити трамвай

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *