10 мільйонів збитків українській компанії завдали злочинці з Кіровоградщини

15:58, 4 червня
Кримінал

Журналист

Журналист

Спільники організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Також реалізовували підроблену продукцію до закладів роздрібної торгівлі. Такими діями громадяни завдали більше десяти мільйонів гривень збитків українській компанії, якій належать авторські права.

Протиправну діяльність трьох осіб було задокументовано працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області спільно зі слідчими поліції області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Під час проведення обшуків у помешканнях та у складських приміщеннях правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки, фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування.

У рамках розслідування кримінального провадження слідчі повідомили особам про підозру за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *