Звернення до Зеленського через забудову Прирічкового, поїздка полтавського лікаря до Антарктики, знайдені гроші для перегородок у шкільних туалетах: важливі події Полтави на минулому тижні

Ми розповіли вам про черговий тріумф полтавського вокаліста Андрія Діденко на телевізійному шоу «Голос країни».

У Полтавській області з’явилися три нових ділянки для вимірювання швидкості приладами TruCAM.

Голова гуманітарної комісії Полтавської міської ради Маріанна Соліман повідомила, що на перегородки у шкільних туалетах міста виділили майже 1,5 мільйони гривень.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час презентації програми розвитку області на 2021-2027 роки продемонстрував проект реконструкції Круглої площі у Полтаві. На її проведення потрібно близько 2 мільярдів гривень із державного бюджету.

Також під час презентації голова ОДА повідомив, що після завершення реконструкції аеропорту «Полтава» із нього здійснюватимуть регулярні перельоти до Одеси та Львова, а також – до Єгипту, Ізраїлю, Туреччини, Польщі та країн Балтії.

Міський голова Полтави Олександр Мамай рекомендував перевізникам виділити у транспорті спеціальні місця для перевезення медиків. І пообіцяв особисто контролювати виконання цієї рекомендації.

Лікар-анестезіолог із Полтави Андрій Хитрий вирушив у антарктичну експедицію на станцію «Академік Вернадський».

Полтавська школярка Олександра Балицька виграла золоту медаль у категорії «AsianYouthInnovationAwards 2021» із науковим дослідженням «Розробка мобільного додатку «Карта рослин-алергенів».

У Полтаві депутати від «Слуги народу» звернулися до Володимира Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку.

Ми розповіли історію відомого будинку із Авіамістечка Полтави.

У Полтаві мешканці Левади створили петицію проти будівництва МАФу на бульварі Богдана Хмельницького.

Щоб не пропустити важливу інформацію, підпишіться на наш Telegram

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *