Усі питання до Кременчуцького ліспгоспу: голова Градизької селищної ради про Пивиху

Як написав голова Градизької селищної ради Мирослав Носа у Фейсбуці, відповідальність за стан гори Пивихи (обвали, сміття, вирубку дерев, проїзд і туристів) лежить на землекористувачі –  ДП “Кременчуцький лісгосп” з 1994 року.

“В наших людей багато таких звичок: не платити податки, викидати сміття де завгодно, не робити нічого, але критикувати всіх інших. От і живемо в лайні, але гордо і незалежно. Байдуже людям і на 5 клас пожежонебезпеки і пожежу, яка сталась на горі з боку с. Максимівка”, – написав він підсумовуючи розповідь про те, що до заказника й раніше не мали пускати автомобілі.

Каже, Пивиха потрібна лише активістам з Максимівки, що прибирали сміття та вибивали гроші на берегоукріплення.

“Керівництву Недогарківської ОТГ, до якої входить Максимівка, розуму вистачило тільки прийти на оглядовий майданчик гори і встановлювати прапор. Пожежі, сміття, обвали їм нецікаві, хоча 50% гори знаходиться на території громади. Прийшли на територію Градизька і навіть про це не згадали. Єдине кому потрібна Пивиха, так це активістам з Максимівки, цьогоріч ми разом прибирали гору від зеленосранців та підіймали питання берегоукріплення, є навіть деякі зрушення”, – говорить голова.

На Пивисі будуть патрулювати лісівники та поліціянти: місцева влада в Градизьку обіцяє контролювати ситуацію

Місцеві мешканці б’ють на сполох. Заказник “Гора Пивиха” перетворюється на сміттєзвалище після відпочивальників

Берегоукріплювальні роботи на Пивисі планують профінансувати з 2021 року

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *