Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 19 пожеж, 16 з яких виникли в природних екологічних системах – | Чернігівщина

За минулу добу на території області виникло 19 пожеж, з яких 3 у приватному житловому секторі громадян та 16 загорянь сухої рослинності і сміття на відкритих територіях, 1 особа отримала травми. Вогнем знищено будівлю господарського призначення, пошкоджено житловий будинок і літню кухню. Площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала майже 45 га. Головною причиною виникнення пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, не залишайте вогонь без нагляду, в жодному разі не допускайте паління у помешканнях, ретельно гасить недопалки й сірники. Дотримуйтесь вимог безпеки під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах та поблизу торфовищ.

                                

 

                                 

 

                                

У ДСНС України у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *