У Львові відбудуться десяті Дні європейської спадщини, – ПРОГРАМА

Афіша Днів європейської спадщини 2020 у Львові: фейсбук

Із 11 по 13 вересня у Львові триватимуть Дні європейської спадщини. Культурні заходи у рамках фестивалю проведуть у місті вже вдесята. Цього року заплановано 92 заходи, де екскурсоводи розповідатимуть про навчання минулих століть, освітні заклади, унікальні локації.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, Дні європейської спадщини — ініціатива Ради Європи, започаткована у 1991 році. Основна мета проведення події – “оживити” спадщину через проведення екскурсій та лекторіїв. Цього року провідною темою заходу у Львові стане: «Спадщина і освіта: уроки, які варто повторити». Гіди розповідатимуть як пов’язані знання, традиції та навички, які визначають нашу місцевість та запропонують переосмислити історію, сучасність та майбутнє освіти у ХХІ столітті.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Оскільки кількість місць обмежена, потрібно заздалегідь реєструватися. Зробити це можна з 7 вересня 15:00 до 10 вересня 15:00 на сайті www.lviv.travel, а також за номером телефону +38 067 37 33 652. Реєстрація на сайті цілодобова, телефоном – пн: 15:00 – 17:00, вт – ср: 10:00 – 16:00, чт: 10:00 – 14:00.

Відвідувачам Днів європейської спадщини 2020 у Львові запропонують: екскурсію “Заводська наука”, пішу прогулянку “Урок про спадщину і втілення ініціатив”, екскурсію “Де народжуються настільні ігри”, розповідь та квест “Едукація на прикладі Львівського історичного музею як невід’ємна частина сучасної освіти”, розповідь “Історія та сьогодення кафедри загальної фізики Львівської політехніки”, екскурсію “Історія науково-виховного закладу сестер de Notre Dame”, екскурсію “Історія галицької медичної освіти XVIII — XX ст.” та багато іншого. Зазначимо, що у програмі можливі зміни. Повна програма заходів ДЄС 2020 за посиланням.

Читайте також: 25 найцікавіших подій 27-го Львівського міжнародного Book Forum, – АФІША

За матеріалами Львівської міськради

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *