У Львові молодий художник відкрив виставку неординарних картин “Мазня”, – ВІДЕО

Фото – з відкритого доступу

3 жовтня о 18:00 у ART AS, що на вулиці Театральна, 3 у Львові, презентували експозицію  “Мазня” молодого художника. Це перша виставка Богдана Левковича у Львові. 

Як повідомила журналістка 032.ua, в експозиції презентували близько 18 картин художника Богдана Левковича. Сам митець позиціонує свої роботи як унікальні та нестереотипні картини. 

26-річний митець родом із Червонограду, що на Львівщині, але у самому місті робить виставку вперше. Освіти художника він не має, але не залишає надії, що стане відомим завдяки своїм незвичайним роботам. Триватиме виставка до 7 грудня. Детальніше про експозицію дивіться у відео. 

Нагадаємо, що 1 жовтня о 15:00 у Львівському історичному музеї відкрили виставку “Королі та люди”. Експозицію презентували у рамках фестивалю французької культури “Французька осінь 2020”. Як повідомила журналістка 032.ua, на виставці представили портрети знакових постатей французької історії та культури. Серед них були монархи, політичні, військові та релігійні діячі, письменники, поети, філософи та математики. 

Читайте також: У Львові планують створити музей фотографії

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *