У Львові частину вулиці Бандери закрили на реконструкцію: що потрібно знати мешканцям

Фото: Олександр Мазуренко

Із понеділка, 28 вересня, у Львові стартував капітальний ремонт вулиці Степана Бандери. Роботи проводитимуть поетапно. Спочатку ремонтуватимуть ділянку від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича.

Кореспондентка 032.ua зібрала всю необхідну інформацію про ремонт вулиці для жителів міста та пропонує ознайомитися.  Перекрили відповідну ділянку із 06:00. 

Як курсуватиме громадський транспорт 

У зв’язку із перекриттям для проїзду ділянки від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича, автобусні маршрути № 15, № 24, № 41, № 42 та № 43 будуть курсувати зі змінами. Затвердили схему руху: вул. С. Бандери — вул. Русових — вул. Київська — вул. Ген. Чупринки — надалі за маршрутом (в обох напрямках).

Трамвайний маршрут № 1 об’єднанали із маршрутом трамваю № 7.Отож, їздитиме за маршрутом: вул. Городоцька — вул. Підвальна — вул. Личаківська — вул. Мечникова — вул. Вахнянина (в обох напрямках). При цьому, трамвайний маршрут № 7 тимчасово не буде курсувати. 

Як об’їхати відповідну ділянку

Водіям пропонують об’їжджати відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху: 

Тимчасові схеми об’їзду / пресслужби Львівської міської ради

Що має змінитися після ремонту 

У ході ремонту вулиці Бандери мають замінити усі інженерні мережі – водогони, електричні мережі, контактну мережу, прокладуть новий колектор і нові трамвайні рейки. На вулиці мають облаштувати велоінфраструктуру, паркомісця, смуги руху громадського транспорту. Покриття вулиці буде комбіноване: асфальтоване та бруківка. 

За даними пресслужби Львівської міськради,  відповідний проєкт мають робити впродовж року. Мер міста Андрія Садовий зазначив, що найскладніше під час ремонту по вулиці Бандери замінити мережі, у першу чергу — колектор, який пролягає на глибині від 6 до 12 метрів. 

“Бруківку на вулиці С. Бандери максимально залишаємо. Єдине, що ми будемо там робити велодоріжку, то якраз велодоріжка буде в асфальті”, – додав Андрій Садовий. 

Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua повідомляла, що реконструкція вулиці Бандери бюджету Львова обійдеться у 209, 5 мільйонів гривень. Пропонуємо побачити, який вигляд матиме вулиця після ремонту.

Читайте також: Львів 2020 очима туристів: які думки та враження гостей міста

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *