У Херсоні 72 родини не можуть заселитись у свої квартири в новобудові » Новости Херсона

У Херсоні 72 родини придбали квартири у новобудові, проте вже 4 роки не можуть заселитись у житло. Квартири херсонці придбали у будинку на проспекті 200 років Херсона, 36. 

“За угодою ми купили квартиру за 32 тисячі доларів. Брали у розстрочку на рік. У 2020 році Одарченко сказав, що все готово. Після цього зібрання почали постійно на щось збирати гроші. Причина – треба гроші для закінчення робіт. Ремонт ми не робили, адже розуміємо, що не маємо права власності на квартиру”, – розказала Суспільному власниця однієї з квартир у новобудові Наталя Баранова. За словами інвесторів у цьому корпусі будинку люди проживають у 5 квартирах, але мешканці відмовились спілкуватися на камеру. Говорять, що є постійні перебої з електроенергією. Жоден з інвесторів не є власником житла на сьогодні.

Частина інвесторів будинку зустрілись офісі АТ “Будмеханізація” з керівництвом компанії забудовника. Будинок буде здано в експлуатацію до кінця квітня, – запевнив голова спостережної ради “Будмеханізації” Юрій Одарченко.

Чому останні секції будинку за адрескою 200 років Херсона, 36 не здали в експлутацію у 2018-2019 роках директор “Будмеханізації” Сергій Тріщанович пояснив так:
“Одна з причин, чого так довго – це те, що міська рада довго не виділяла земельну ділянку в аренду для будівництва цього будинку. Тільки по моїм даним у 18 році це сталося”.

Обіцянкам здати житло через місяць не вірить, – говорить один з інвесторів Віталій Козачок.

“По документам вони нам взагалі нічого не змогли показати. Все, що ми просили, або документи десь у юристів, або відсутні”.
Одна з причин не здачі в експлуатацію будинку – відсутність довідки з Херсонобленерго, за словами Юрія Одарченка.

На запит журналістів Суспільного компанія відповіла, що свої зобов’язання передбачені договором про приєднання, “Херсонобленерго” виконало.джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *