Влад Дарвін про вагітність дружини, партнерські пологи та омріяну дитину: ексклюзив Viva.ua

Кожен чоловік має бути присутнім на пологах своєї дружини, вважає Влад Дарвін. У день свого 35-річчя артист рефлексує на тему усвідомленого батьківства та виховання дитини.

Нещодавно стало відомо, що Влад Дарвін увійшов до сотні зіркових суддів нового телешоу «Співають всі», над створенням якого працює канал «Україна». За лаштунками зйомок ми поговорили з артистом про його участь у проєкті, а також дізналися про враження від батьківства.

— Коли вам запропонували взяти участь у шоу «Співають всі» в якості члена журі, чи знали ви, куди йдете та що саме треба робити?

Я колись бачив схоже шоу в різних країнах. Воно дуже масштабне, і цікаво, як саме буде проходити в українській версії, тому що наші продюсери завжди вносять свої фішки, яких немає в світі. Тим більше я знаю, що український телевізійний продакшн дуже сильний, і ми перші в багатьох форматах, зокрема в форматі талант-шоу.

— Ви також були учасником талант-шоу і розумієте всі ці емоції, переживання. Що б могли порадити іншим?

Насолоджуйтеся кожним моментом, адже ми тут для того, щоб веселитися та розважати країну. Зараз такий час, коли мало гарних новин, і кожна така новина на вагу золота. Тому нам потрібно зібратися та показати, що ми можемо гарно проводити разом час, слухати пісні і згадувати світові шедеври. Нам потрібно більше співати, адже наш народ має прекрасний голос.

— Ви останнім часом були ньюсмейкером. Хочемо привітати вас з прекрасною новиною — народженням сина. Це чудово, що ви стали татом. Які відчуття?

Відчуття нереальні. Я взагалі втратив відчуття гравітації, тому що кожного ранку, прокидаючись, бачу перед собою свою копію, але набагато досконалішу. Намагаюсь максимально проводити час зі своєю родиною. Син мене надихнув написати пісню «Без умов». Нещодавно я презентував відеокліп — це присвята, лист у майбутнє, і мені здається, що це одна з найголовніших моїх робіт за життя.

— Ви приховували вагітність. Це було свідоме рішення? Чи дружина не хотіла афішувати?

Наша сім‘я в першу чергу приховувала вагітність дружини для того, щоб зробити максимально комфортним її період вагітності, для того, щоб вона могла присвятити себе новим відчуттям. Вона в мене дуже чутлива жінка. Вона мене надихає.

Вона моя королева, і тому я хочу, щоб вона завжди була в безпеці.

— Як проходила вагітність Христини?

Ви знаєте, все пройшло легко. Самі пологи були складними. Я був присутнім і тепер розумію, яка це важка праця — народжувати дітей. Хочу висловити свою повагу всім жінкам, що народжують дітей. Це велика праця, це внесок у наше суспільство. Не лише в життя батьків, а й в усьому суспільстві. І я пишаюся своєю дружиною, тому що вона пройшла велику кількість випробувань. Але я щасливий, що був поряд з нею.

— Це було ваше спільне рішення про партнерські пологи? Хто наполягав — ви чи дружина?

Це було однозначно наше спільне рішення. Я глибоко впевнений, що кожен чоловік має бути присутнім на пологах своєї дружини. Для того, щоб зрозуміти, яка напруга виникає під час пологів, які відчуття жінки. І головне — ви маєте побачити, як дитина бореться за своє життя, бо ця боротьба варта всього твого життя.

— Ви обрали для дитини досить незвичне ім‘я — Рональд. Чому саме його? І скільки всього було варіантів?

Варіантів було дуже багато, близько 20-ти. В останній момент мені чомусь побачилося ім‘я на букву Р. Я багато думав, яке це буде ім‘я, і нарешті знайшов ім‘я Рональд. Воно починається з дуже пробивної дзвінкої Р та закінчується на дуже тверду літеру Д. Мені здається, з таким ім‘ям людина не може не мати сильного характеру. Вона буде допомагати по життю і проходити крізь випробування, міцно стояти на ногах. Ім‘я має багато варіацій, в тому числі в слов‘янській культурі, але є міжнародною версією. Я хочу, щоб моя дитина долала кордони, межі, мандрувала світом, об‘єднувала людей з різних куточків країн. Звісно, щоб вона не забувала свої корені, тому я залишив для неї своє власне прізвище. Моє рідне прізвище — Приходько.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *