Свято Першого дзвоника в приватній школі «МудрАнгелики»

11:45, 4 сентября
АКТУАЛЬНО Общество

Дмитро Пономаренко

Вони дуже чекали це свято. Адже, шість місяців без спілкування зі своїми вчителями та товаришами, психологічно витримати дуже тяжко. З нетерпінням чекали поглядаючи на календар, і нарешті дочекалися! 

1 вересня подвір’я приватної школи «МудрАнгелики» заповнили учні, вчителі, батьки та рідні учнів. Тут відбулося яскраве наукове свято Першого дзвоника, який сповістив про настання нового навчального року. 

Урочисто свято відкрила директор приватної школи «Мудрангелики» Неля Лавріненко:

– Сьогодні я хвилююсь найбільш за всі свої тридцять шість перших дзвоників – тридцять п’ять як в ролі педагога, і за свій перший дзвоник. Сьогодні хвилювання зашкалює, тому що практично шість місяців ми вас не бачили в стінах цієї школи. Три місяця ми були в онлайн навчанні, і три місяця літа. Тому для нас сьогодні це дійсно, як перший раз в перший клас. Я с хвилюванням оголошую наше свято першого дзвоника відкритим!

Як і личить такому шкільному святу тут було все! Привітання від першокласників, квіти, пісні, танець від вчителів і,навіть, хімічні досліди. І звичайно ж перший дзвінок, який відправив учнів на перший урок нового навчального року.

– Ми дуже чекали перше вересня, бо півроку дитина сиділа вдома, і він дуже хотів побачити і своїх вчителів, і своїх товаришів, і понурити в шкільні будні. Онлайн навчання було найякіснішим напевно в усьому місті, а можливо, і в Україні. Всі вчителі були завжди на зв’язку. І якщо не брати до уваги, що діти не ходили до школи, то мені дуже сподобалось, – каже мати шестикласника Нікіти.

В цьому році, школа «МудрАнгелики» значно розширила свої площі та ввела в навчання ряд нових напрямків.

– Діти навчатимуться в нових комфортних умовах, здобуватимуть знання, а батьки будуть впевнені в тому, що їх діти навчаються в умовах безпечних, в першу чергу, в умовах психологічного комфорту, і з високим рівнем професійності їм будуть викладені предмети, – каже Ігор Романенко, співзасновник приватної школи «МудрАнгелики».

За його словами, школа, по відношенню до минулого року, майже вдвічі збільшила свою площу. Майже вдвічі збільшилась кількість аудиторій. Додалось два обідніх зали, спортивний комплекс, всі класи обладнані мультимедійними комплексами. В школі з’явились профільні класи – кабінет хімії, кабінет фізики, які обладнані згідно всіх умов Міністерства освіти. 

Також Ігор Романенко підкреслив, що школа і надалі планує свій розвиток. На наступний рік заплановано відкриття ще однієї частини старшої школи та узгоджено з міською владою реконструкцію парку перед фасадом будівлі школи.

– В новий навчальний рік ми входимо впевненим кроком, тому що ми дотримуємось всіх вимог безпеки, які належні на сьогоднішній день. Окрім масочного режиму і дезінфекції рук, у нас для початкових класах є розмітки, по яким дітям слід ходити і пересуватися по коридорам. Також на перших уроках ми провели інструктаж для дітей і повідомлення, за якими правилами буде функціонувати школа. Ми входимо в навчальний рік з добрим гумором. Тому що після шести місяців, коли ми не бачили дітей, а тепер, нарешті, ми зустрілися, ми чекали цього дня, і ми докладемо максимум зусиль щоб наша школа стала безпечнішою, і щоб ми закінчили цей навчальний рік в своїх класах в форматі звичайних уроків, – каже Неля Лавриненко.

За її словами, в школі додалось багато нових напрямків, збільшився педагогічний колектив. Тепер дітей зустрічають понад сімдесят педагогів, всі з вищою освітою, всі креативні, а головне – всі вони люблять дітей. Також в школі розпочалась підготовка всіх необхідних паперів до ліцензування на старшу школу (10 – 12 класи).

– В цьому році у нас вперше є випускний 9 клас, з точки зору психології вікова категорія нашої старшої школи є найбільш підходящою для розвитку мозку, то ми додатково до всіх дисциплін запровадили ще логіку для 5 – 6 класів, і унікальний для України курс – філософію для дітей 7 – 9 класів, на якому вони будуть розвивати своє критичне мислення, – розповідає Ірина Даценко, заступник директора з навчальної роботи.

– Для початкової школи в цьому році підготували такі курси як філософія, фінансова грамотність, логіка, каліграфія, шахи та робототехніка. Всі ці курси навчають дітей творчо мислити і кожен з курсів направлений на розвиток свого стилю мислення. В цьому році також збільшено кількість годин на самопідготовку, для того щоб діти розвивалися і вчилися самостійно, – розповідає Оксана Лоєвець – заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі.

Приватна школа “МудрАнгелики”
   Чернігів
   Вул. Князя Чорного, 4
   т. 095 033 99 99
https://www.facebook.com/MudrAngelyky
https://www.mudrangels.comДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *