Школярів з Чернігова запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі

12:15, 7 сентября
Экология

Дмитро Пономаренко

На початку вересня стартувала міжнародна акція для учнівської молоді – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Триватиме вона до 19 вересня цього року. До участі в ній запрошують чернігівських школярів, аби разом з мільйонами громадян у 180 країнах зайнятись порятунком планети від сміття.

Про це йдеться у повідомленні School Recycling World.

Організатори пропонують учням робити індивідуальні та сімейні прибирання, фото до і після та публікувати їх в соціальних мережах з хештегами: #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine.

Конкурс на найактивніших учасників Всесвітнього дня прибирання проводиться серед закладів загальної середньої освіти в 24 областях України. 

«Правила прості! Важливо публікувати анонс проєкту із закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в рамках Всесвітнього дня прибирання з 1 по 19 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн анкету за посиланням: https://cutt.ly/mfqoaVq до 22 вересня 2020 року», – зазначила Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні.

Особливістю акції 2020 року є суворе дотримання карантинних норм: маски, рукавички, соціальна дистанція  та правила техніки безпеки.Така активність з друзями або родиною може стати оригінальним та креативним видом дозвілля.

Переможців та найактивніших індивідуальних учасників прибирань визначать вже 25 вересня на сайті та в соціальних мережах School Recycling World.

Детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR.

«Усі школи учасниці отримають подяки за участь, найактивніші учасники – дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл- лідерів, що приберуть найбільшу кількість сміття, здадуть найбільше відходів на переробку та школярі якої будуть найактивнішими, виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень», – прокоментувала Ксенія Ренчковська, керівник міжнародного молодіжного руху School Recycling World в Україні.

екологія сміття школярі конкурс активісти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *