Сам себе преміював на 417 тис грн: завершено слідство відносно екс-керівника держпідприємства, яке здійснює поставку газу в регіон

15:28, 2 липня
Кримінал

Журналист

Журналист

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно  колишнього голови товариства, що є постачальником газу  на Кіровоградщині, за фактом привласнення майна підприємства ( ч.4 ст. 191 КК України).

Досудовим розслідуванням  встановлено, що керівник постачальної компанії забезпечив собі невмотивовані підвищення заробітної плати, внаслідок  необґрунтованого застосування коефіцієнту посадової структуризації до посадового окладу. У такий спосіб завищив собі суму нарахованої заробітної плати на суму 417 тис грн. Тоді як  нарахування посадовцю такого рівня  будь-яких доплат, надбавок та преміювання відповідно до Статуту, колективного договору, Трудовому контракту та Закону України «Про акціонерні товариства» є виключно компетенцією Наглядової ради Товариства.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи керівником товариства спричинено збитки державному  підприємству на загальну суму 417 тис грн.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

Досудове розслідування – СУ ГУНП в Кіровоградській області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області ДСР Нацполіції України.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *