Професія мрії поруч: станьте фахівцями індустрії красти вже сьогодні

14:40, 9 квітня
Суспільство

Надійне джерело

Косметик чи манікюрник: обери сам, ким хочеш стати!

За даними Кіровоградського обласного центру зайнятості, пише 0522.

Індустрія краси невпинно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Адже, як кажуть в народі, додати краси зовнішньому вигляду людині можуть два майстри: один з них манікюрник, другий – косметик.

Сучаснікосметикта манікюрникповинні бути не тільки майстрамисвоєї справи, але й трохи хіміками, тобто розбиратися в складі косметичних продуктів, які вони наноситимуть на шкіру та нігті клієнта.

У квітніпоточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Рівненськогоцентру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Манікюрник» та «Косметик»,які є затребуваними на регіональному ринку праці. Навчання розпочинається з6квітняпоточного року та триватиме 3,4 міс.За професією «Манікюрник», й 6 міс. –запрофесією «Косметик».

Умови направлення на навчання:

  • повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Кіровоградщина Робота Вакнсії Пошук Зайнятість

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *