Припинити самоізоляцію можна раніше, – ЦГЗ

Дій вдома

Українці, які перебувають на самоізоляції, можуть припинити її раніше. Це можна зробити в разі проходження тесту на коронавірус (ПЛР-тесту) та отримання негативного результату, передається на сторінці «Центр громадського здоров’я України» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, пройти таке тестування можна у будь-якій верифікованій лабораторії. В Кременчуці вона є у Пологовому будинку. В разі, якщо в людини коронавірусу не виявлять, то працівник лабораторії заповнить форму на електронній платформі.

Важливо, щоб лаборант вказав той номер телефону, який прив’язаний до застосунку «Дій вдома». Також, абсолютно всі поля форми мають бути заповненими.

В результаті, дані електронної платформи автоматично синхронізуються з додатком «Дій вдома» (щогодини, без вихідних). Після всіх цих кроків людина може вже не перебувати на самоізоляції. А оскільки дані будуть внесені в застосунок, додаток «Дій вдома» не страшно буде й видалити. 

Крім цього, додається, що задати питання відносно введення, або редагування даних «Дій вдома», можна безпосередньо у лабораторії.

Раніше, видання 05366 писало: в Україні втричі збільшилася кількість госпіталізованих пацієнтів з COVID-19. А також: «Мільйон на маски та антисептики й акти готовності: що нового у шкільній освіті Полтавщини» та «Діти з класу мають йти на самоізоляцію: як діятимуть в кременчуцьких школах, якщо в учнів виявлять симптоми ГРВІ». 

Центр громадського здоров’я України

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *