Підозрюваного у хабарництві чиновника з Чернігова ще на два місяці залишили під домашнім арештом

Вищий антикорупційний суд напередодні, 4 січня, продовжив цілодобовий домашній арешт колишньому голові Чернігівської районної державної адміністрації Сергію Журману.

Нагадаємо, чиновника затримали у листопаді 2020 року. За версією слідства, Сергій Журман вимагав 10 тисяч доларів за «вирішення земельних питань». Мова про узгодження зміни цільового призначення земельних ділянок площею 6 гектарів.

Тоді суд обрав для голови Чернігівської райдержадміністрації запобіжний захід на час слідства – 60 діб під цілодобовим домашнім арештом.

Коли цей термін підійшов до завершення, Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до суду з клопотанням про подовження терміну дії запобіжного заходу, оскільки слідство ще не завершилося.

У підсумку суддя ВАКС продовжила термін дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту до 4 березня включно.

Підозрюваний зобов’язаний приходити до органу досудового слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою і не має права відлучатися з Чернігова без дозволу слідчого або прокурора. Також Сергій Журман повинен утримуватися від спілкування із свідками.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *