Нові подробиці вбивства 7-річної Марії Борисової на Херсонщині: підозрюваний також приставав до 11-річного хлопчика » Новости Херсона


Нові подробиці вбивства 7-річної Марії Борисової на Херсонщині. 

Підозрюваний у вбивстві і зґвалтуванні 7-річної Марії Борисової житель села Щасливе Херсонської області раніше нібито приставав до 11-річного хлопчика.

Дівчинка ж встигла замовити собі подарунок на 8 березня – плюшевого кота, але подарувати іграшку їй не встигли. Нові подробиці резонансного злочину розповіли в програмі “Один за всіх” на СТБ. “Вдень 6 березня вона забігла до мене за дзеркальцем і запитала, що я подарую їй на 8 березня. Вона хотіла плюшевого кота. Вона мене поцілувала та сказала, що побігла до подружок на вулицю. Рано вранці по дорозі до школи і назад вона з братом до мене заходила. Але мама не дозволяла їм до мене приходити”, – розповів батько вбитої дівчинки Андрій. 
Із матір’ю Марії чоловік розлучився два роки тому. Після цього жінка нібито почала зловживати алкоголем, а в п’яному стані навіть могла вигнати дітей із дому.

У перші дні після затримання головного підозрюваного в убивстві місцеві жителі почали розповідати, що його жертвами були й інші діти.
Зокрема, сусідка Миколи Наталя заявила, що він півтора роки тому душив її 11-річного сина.
 
“Діма [син] йде з каналу. Він хотів зайти в під’їзд, але перед ним стояв дядя Коля в п’яному вигляді й розмовляв із сусідкою. Діма хотів пройти, але не вийшло. Тому він вирішив почекати біля під’їзду”, – згадала жінка.
 
Психологам хлопчик розповів, що в той вечір п’яний односельчанин намагався змусити його зайнятися оральним сексом.
Тоді мама хлопчика написала заяву в поліцію, але правоохоронці нібито просто провели з чоловіком профілактичну бесіду й відпустили додому.
 
Дочка Миколи Олена, яка живе в Росії, водночас сказала, що підозрюваний “хороший батько”. Вона не вірить, що її тато міг нашкодити дитині. 

“Його підозрюють у вбивстві та зґвалтуванні дитини – в тому, чого він не міг зробити. Він міг бути жорстокий до дорослих людей або своєї сім’ї, але не до чужих дітей”, – запевняла Олена.джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *