На паркані біля лікарні житомирська 11-класниця створила мурал. ВІДЕО

МУРАЛ

Неподалік міської лікарні №1 у Житомирі відтепер проходити стане значно приємніше. Житомисрька учениця створила на бетонному паркані біля медичного закладу гарний, великий мурал. Звати творчу юну художницю Ельвірою Галадій. Дівчина навчається в 11 класі. За словами авторки малюнку, у своїй роботі вона хотіла донести ідею про те, що боротися можна й мирно, а також, що люди повинні мати змогу вільно жити у своїй державі, на своїй «малій батьківщині», на рідній землі.

Школярка – художниця-аматор. Цікаво, що Ельвіра живе поблизу лікарні і їй просто вже набридло проходити повз похмурий, сірий паркан. Разом зі своєю молодшою сестричкою вони й прикрасили стіну чудовим муралом.

Дівчина зізнається, що сумно було раніше бувати в цій місцевості. Сумні думки приходили школярці в голову, а поряд же, як говорить дівчина, дорога, проходять люди, а навколо така похмурість.

Ельвіра зізнається, що понад тиждень визначалася і з зображенням, і з поетичними рядками, які будуть нанесені на паркан. Свій вибір дівчина зупинила на рядках відомої української поетеси, нашої землячки Лесі Українки. У них говориться саме про свободу, звільнення від загарбників та тиранії. А слова тут застосовуються як мирна зброя. І саме мирний меседж, посил компромісу Ельвіра з сестрою й хотіли донести іншим у своїй роботі.

Перехожі, ділячись враженнями про новий мурал, консатуються, що він гарний і їм подобається. Люди додають, що бачити на стіні гарний малюнок значно краще, аніж пустий, сірий паркан.

за матеріалами suspilne.media

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *