На Житомирщині прокуратура вимагає стягнути з товариства понад 350 тис грн, несплачених за користування землею

ПРОКУРАТУРА

Коростишівською окружною прокуратурою, в інтересах Корнинської територіальної громади, заявлено позов про стягнення з приватного товариства безпідставно збережених коштів за користування земельними ділянками на суму 353 тис. грн.

Ухвалою Господарського суду Житомирської області у справі відкрито провадження.

Йдеться про те, що приватне товариство, яке займається деревообробною діяльністю, набуло (у 2018 році) права приватної власності на майновий комплекс, до якого входять нежитлові приміщення.

У подальшому, з метою набуття права користування земельними ділянками, що під комплексом, звернулися до Корнинської селищної ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж для розміщення та експлуатації основних і допоміжних будівель та споруд.

Відтак органом місцевого самоврядування у червні 2020 року було прийнято рішення про передачу товариству двох земельних ділянок загальною площею понад 4 га у користування на умовах оренди.

Однак, у порушення вимог чинного законодавства, між товариством і селищною радою не було укладено належних договорів про користування землею.

Унаслідок цього користувачем не сплачено до місцевого бюджету 353 тис. грн.

З метою поновлення інтересів держави та територіальної громади у земельній сфері, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення безпідставно збережених коштів.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Читайте також: 3У свій 90-річний ювілей знаний житомирський шахіст отримав нагороду «За заслуги перед містом III ступеня»

Читайте також: Житомирському краєзнавчому музею подарували старовинне дзеркало вагою понад 100 кг

Читайте також: З 1 травня 2021 року держава планує перевести усіх споживачів на річний контракт на газ

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *