Львівський муніципальний мистецький центр запрошує на виставку білоруського протестного плакату

Із 5 по 15 грудня у лекційному залі Львівського муніципального мистецького центру, що на вулиці Стефаника, 11 у Львові, можна буде побачити виставку білоруського протестного плакату.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, виставку “Верым! Можам! Переможам!” влаштував білоруський митець і опозиціонер Володимир Цеслер. У своїх роботах автор обгортає символи влади Лукашенка траурними стрічками, очікує швидкого завантаження останніх “трьох відсотків” нової Білорусі, пророкує існуючому режиму долю Чаушеску в Румунії.

Експозиція виставки, ЛМР

Наприкінці серпня цього року він опублікував у соцмережах свою роботу, в якій порівняв дії білоруської влади із методами нацистського режиму. Опісля вирішив на деякий час виїхати з Білорусі. Перед експонуванням у Львові виставка побувала в Одесі, Києві та Сумах. Побачити її у мистецькому центрі Львова можна цілком безкоштовно щодня з 10:00 до 21:00.

Довідково: Володимир Цеслер — білоруський художник та дизайнер. Народився у місті Слуцьк в 1951 році. Творчий тандем Володимира Цеслера та Сергія Войченко, які працювали, перш за все, у жанрі плаката, здобув понад 30 нагород міжнародних конкурсів та бієнале. Під час протестів 2020 року в Білорусі Володимир Цеслер увійшов до складу Координаційної ради для мирної передачі влади в країні.

Читайте також: “Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *