Конкурс «Мій домашній улюбленець» завершився. Вітаємо переможців

Переможцем нашого фотоконкурсу «Мій домашній улюбленець» став 1,5-річний кіт Аарон та його власниця – пані Наталія.

Конкурс «Мій домашній улюбленець», який проводять редакція сайту 0462.ua, газети «Семь дней» та наш партнер – Зоокомплекс «Синий ёж», завершився.

Протягом минулого тижня тривало голосування, на нашій сторінці у «Фейсбук». У ньому перемогла фотографія кота Аарон, яка зібрала майже 300 вподобань від наших читачів. Вітаємо!

Приз власниця Аарона отримала від нашого партнера – Зоокомплекса «Синий ёж». Це – величезна дряпалка з аркою (38*50*79 см), яка точно сподобається Аарону. Цікаво, що фотографія на перемогла у відбірковому етапі на своєму тижні, але потрапила до ТОП-5, що дозволило вийти до фіналу і здобути перемогу.

– Цього рудого красеня зовут Аарон, а дома ще називаємо його Арошка-капітошка. Це котик породи мейн-кун. Дуже ласкавий хлопчик, любить цілуватися і обніматися. Під його контролем відбувається все в домі, без нього ніяк, – каже пані Наталія.

Дякуємо усім за участь у конкурсі, та запрошуємо слідкувати за нашими майбутніми анонсами. Цей фотоконкурс – не перший і точно не останній, які 0462.ua та «Семь дней» організовує для наших читачів. Попереду – чимало нових ідей і чудових призів. До зустрічі!

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *