Колихаєв підтримує тотальну корyпцію у Херсоні » Новости Херсона

Мер Херсона Ігор Колихаєв підтримує тотальну корyпцію у Херсоні?

Станом на сьогодні, управління освіти Херсонської міськради продовжує порушувати Закон «Про державні закупівлі». Відомо, що держслужбовці продовжують протягувати потрібні Колихаєву фірми на тендери.Відомо, що незаконно протягнуті фірмами потрібні депутату Андрію Дмитрієву, прийшов час вирішувати, що робити з тендерами, які незважаючи на шалений опір чиновників, виграли незалежні від нього фірми.

Наприклад, тендер на закупівлю макаронних виробів на суму майже 307 тис. гривень. Його скасували 4 квітня через «неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель». Так написано на сайті Прозорро.

Але протокол скасування підписали ще 24 березня. І там стоїть зовсім інша причина: «у зв’язку з великою кількістю закупівель, не були вчасно розглянуті тендерні пропозиції, опубліковані протоколи розгляду».

І вже, звичайно, випадково, з десятків тендерів, які в ці дні оформляли в управлінні, саме цей скасований беззастережно виграло Мале приватне підприємство «РИТМ».

Звичайно ж, ми жартуємо, невипадково. Ця фірма не пов’язана майбутніми відкатами з депутатом Андрієм Дмитрієвим, і тому цей тендер скасували. І проведуть новий, на якому переможе своя фірма, саме вона буде годувати херсонських дітей втридорого.

На цей раз Наталія Сурма підготується краще і точно не дасть повести тендери конкурентам маленького картелю.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що мер Херсона нарешті вирішив перевірити рівень махінацій у сфері закупівель продуктів для дітей, але ось чи покажуть його підлеглі правдиві дані – велике питання.джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *