Кого львів’янам вітати із Днем Ангела 10 грудня, – ЛИСТІВКИ

10 грудня іменини святкуватимуть власники чотирьох чоловічих імен. У четвер буде чудова нагода привітати усіх знайомих, які причетні до цього свята. 

Як повідомили на сайті Головного управління статистики у Львівській області, 10 грудня День Ангела відзначатимуть чоловіки з такими іменами: Всеволод, Гаврило, Роман, Яків.

Всеволод – зараз це рідкісне ім’я, однак раніше було дуже поширеним серед слов’янських народів. У перекладі означає “владар (володар)”. Серед відомих носіїв імені є Всеволод “Буй-Тур” (курський князь) та Всеволод Нестайко (український письменник).  

Гаврило – у перекладі з давньогрецької означає “божественний воїн”. У Біблії Гаврило – ангел, що, згідно “Євангелію від Луки”, повідомив священикові Захарієві про народження Ісуса. Серед відомих носіїв є український живописець Глюк Гаврило. 

Роман – Ім’я походить від латинського слова “романус”, що означає “римський, римлянин”. Серед відомих носіїв цього імені є Роман Іваничук (український письменник) та Роман Шухевич (український політик та головнокомандувач армії).

Яків – походить від давньоєврейського імені Іаков, переклад якого можна розуміти як “другий по народженню”. Серед відомих носіїв цього імені є Яків Головацький (український лінгвіст), Яків Шах (запорізький гетьман), Яків І (король Англії) та Яків Остряниця (отаман українського козацтва). 

Читайте також: У чому зустріти Новий рік 2021: добірка святкових образів, – ФОТО

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *