Кількість хворих на коронавірус у Львові та області станом на 30 жовтня

Станом на ранок п’ятниці, 30 жовтня, у Львові та області підтвердили 29 314 випадків інфікування коронавірусом. Із них — 847 людей померли та 11 499 пацієнтів одужали. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, за минулу добу лабораторні центри провели 2795 ПЛР-тестів (тестування методом полімеразної ланцюгової реакції). Виявили 426 позитивних результатів. Серед них львів’ян — 164. Залишок проб у холодильнику — 842.

Загалом за час карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 10431 особа, госпіталізовані 2448. На амбулаторному лікуванні — 7983, виписали — 2261 пацієнта. Зараз у лікарні перебуває 186 осіб, із них у реанімації — 8, на апараті штучної вентиляції легень — 4.

У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 115 пацієнтів. У 1-ій міській клінічній лікарні – 85, в лікарні швидкої медичної допомоги — 246.

Кількість хворих у Львові та області на коронавірус, Статистка захворюваності / пресслужба Львівської міськради

Довідково. ПЛР-тестування – тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта.

ІФА-тестування – це імуно-ферментний аналіз, за допомогою якого виявляють антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. До того ж, методом ІФА-тестування визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. 

Читайте також: Засновники мережі “Львівські круасани” відкрили піцерію на проспекті Свободи, – ФОТО

Фото на головній умовне: Роман Балук

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *