Хвилинка безпеки у Кропивницькому

14:47, 22 жовтня
Суспільство

Надійне джерело

Рятувальники Кропивницького: громадяни пивинні відповідально ставитись до власної безпеки.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

Працівники Служби порятунку проводять просвітницьку роботу з метою закликати містян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті. Профілактичні відпрацювання проводяться як у житловому секторі обласного центру, так і в населених пунктах Кіровоградщини.

Рятувальники нагадують громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем.

Крім того, чимало пожеж виникає у приватному житловому секторі через необережність господарів під час спалювання на подвір’ях сухого листя, сміття, бур’янів. Рятувальники наголошують, що це не лише шкідливо для здоров’я людей і довкілля, а ще й небезпечно, оскільки може призвести до пожежі.

Сьогодні працівники Управління ДСНС у Кіровоградській області відпрацьовували житловий сектор мікрорайону Ковалівка у Кропивницькому. Фахівці Служби порятунку провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями обласного центру про наслідки легковажного ставлення до вимог пожежної безпеки та вручили застерігаючі листівки.

Кіровоградщина ДСНС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *