Херсонських моряків змусять платити податок з іноземних доходів » Новости Херсона


Херсонських моряків змусять платити податок з іноземних доходів. 

Про це стало відомо вчора, під час засідання в ХОДА, де відбулася зустріч з представниками «Українського об’єднання моряків». У заході взяли участь: народний депутат України від Херсонщини Павло Павліш, в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Ігор Клим, керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, ГУ Національної поліції в Херсонській області та ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський.
Під час діалогу Ігор Клим акцентував увагу на необхідності декларування доходів та сплаті податків до бюджетів місцевих громад. Адже, саме ці кошти у подальшому спрямовуються на розбудову інфраструктури міст та селищ.

Податковим законодавством України визначено обов’язковість оподаткування закордонних доходів. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов’язані подати до податкових інспекцій за місцем реєстрації. З початку року вже 6 громадян Херсонщини загалом задекларували понад 700 тис. гривень доходів, отриманих за кордоном. Із цієї суми – 131 тис. гривень надійде до бюджету у вигляді податку на доходи та військового збору.

Також присутні обговорили питання підтримки змін до чинних нормативних актів щодо спрощення системи дипломування моряків.
За результатами зустрічі було напрацьовано ряд рішень, досягнуто певних домовленостей щодо подальшої взаємодії та практичної реалізації поставлених завдань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *