Херсонців застерігають від купівлі фальсифікованого вершкового масла » Новости Херсона

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 2 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації масла солодковершкового».
ТОВ «Рихальський завод сухого молока»,
ТОВ «Еней»,
ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ»,
ПП «Земледух В.Т.»,
ТОВ «Іва – Арт»,
ТОВ «Городенківський сирзавод»,
ТОВ «Інтер – мол»,
ТОВ «Терен – Про»,
ВАТ «Турківський молокозавод»,
ТОВ «Гранд Молпродукти»,
ТДВ «Яготинський мол завод, Золотоніський маслоробний комбінат»,
ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат»,
ТОВ «Мілкіленд – Україна».

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел. (0552) 321736 або звертайтесь до територіальних управлінь.джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *