Чернігівські рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку – | Чернігівщина

17 лютого о 08:23 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що в с. Новоселівка Чернігівського району горить житловий будинок по вул. Кувітчінка.

За викликом до місця події прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів м. Чернігова. Через запізнє виявлення пожежі на час прибуття вогнеборців майже весь будинок був охоплений полум`ям. Спільними діями рятувальники о 09:13 локалізували та о 12:00 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 50 кв.м, пошкоджено покрівлю, перекриття та майно. На щастя, жертв та постраждалих немає.

Ймовірною причиною пожежі послужило порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до громадян з проханням відповідально ставитися до заходів пожежної безпеки при експлуатації опалювальних печей і димарів. Слідкуйте щоб в їх цегляній кладці не з’являлися тріщини, а у разі появи – своєчасно зашпаровуйте. Не допускайте надмірного перегрівання печей та в жодному разі не залишайте їх без нагляду.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *