Зупинилося серце Катерини Зеленської (ФОТО)

Пішла з життя відома українська журналістка і громадська діячка Катерина Зеленська. Про це повідомив 26 грудня у Facebook український політичний діяч Олесь Шевченко.

Катерина Михайлівна Зеленська була однією із засновників і керівників київської організації Руху, працювала в часописі «Україна», пише “Детектор Медіа”. 

«Сьгодні відійшла від нас, щоб бути вже поруч зі своїм сином Сергієм Набокою, українська журналістка Катерина Зеленська. Вона була талановитою і, головне, чесною журналісткою, активно і сміливо допомагала в діяльності опозиційного до влади Українського культурологічного клубу. Вічна і світла пам’ять», – написав він.

Онука Катерини Зеленської – Надія Набока повідомила, що прощання та відспівування відбудеться 30 грудня о 14:00 на Байковому цвинтарі, в крематорії. В цей день пані Катерині мало виповнитися 89 років.

Наразі родині потрібна фінансова допомога. Банківська картка мами Надії Набоки, Наталки Пархоменко: 5168 7573 7653 0475 (ПриватБанк).

Сином Катерини Зеленської був Сергій Набока — київський журналіст, дисидент, правозахисник, засновник перших незалежних українських ЗМІ. На рівні з Олександром Кривенком він вважається засновником сучасної української журналістики. Сергій Набока помер у 2003-му від серцевого нападу, йому було 47 років. 

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *