Зеленський підписав закон про кримінальну відповідальність за домагання дітей

Кримінальне правопорушення, вчинене стосовно малолітніх або неповнолітніх, мають розслідувати невідкладно й розглянути в суді першочергово.

фото: www.quickanddirtytips.com

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про кримінальну відповідальність за сексуальне домагання дітей. Він закріплює в українському законодавстві визначення поняття «дитяча порнографія» та встановлює кримінальну відповідальність за вчинення дій сексуального характеру, домагання осіб, які не досягли 16-річного віку.

Окрім цього, як повідомляє пресслужба Офісу президента, за виготовлення та використання дитячої порнографії, відвідування або проведення заходів сексуального характеру за участю неповнолітньої особи і втягнення дитини до участі в таких заходах також загрожує кримінальна відповідальність.

Читайте також: Викладача «Львівської політехніки» звинувачують у демонстрації порнозображень. Поліція проводить перевірку

Згідно з документом, кримінальне правопорушення, вчинене стосовно малолітніх або неповнолітніх, мають розслідувати невідкладно й розглянути в суді першочергово. Також закон запроваджує особливий механізм захисту дітей, які постраждали від сексуального насильства або стали його свідками.

Нагадаємо, що проти викладача із «Львівської політехніки» розпочали кримінальне провадження через те, що влаштував першокурсникам контрольну, під час якої програма демонструвала порнографічні зображення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *