За тиждень рівненські рибпатрульні зафіксували 33 порушення правил рибальства

У період з 3️ по 9 вересня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 33 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Про це повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль.

Так, було складено 3 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 27 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Оформлено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно яких вилучено 16 од. заборонених знарядь лову та конфісковано 22 кг риби.

«Загалом, накладено штрафів на суму 1 853 грн. Три справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності» – повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства у Рівненській області Олександр Новак.

Для прикладу, четвертого вересня 2020 року інспекторським складом викрито громадянина, який мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – «павуком». Порушники знаходились на березі р. Стир, поблизу с. Притовка Зарічненськогорайону Рівненської області.

Сьомого вересня під час проведення рибоохоронного рейду, державними інспекторами викритодвох громадян, які мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – «екраном». Інцидент стався на р. Прип’ять, поблизу с. Котира Зарічненського району Рівненської області.

Проте, у всіх випадках, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушники не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На осіб було оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Крім того на водоймі, поблизу м. Вараш Володимирецького району виявлено безгосподарське майно. Вилучено 5 од. мисинових сіток, загальною довжиною понад 120 метрів. Складено акт виявлення безхазяйного майна, заборонені знаряддя лову вилучено.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області.

Рівненський рибоохоронний патруль вдячний місцевим жителям за активну позицію, небайдужість до рибної галузі та допомогу у збереженні водних біоресурсів. В Управлінні Держрибагентства у Рівненської області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 540-53-90. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *