За добу на Полтавщині сталося 28 крадіжок і два грабежі

Кримінал Times!

У Полтавській області за останню добу сталися 28 крадіжок. З них, одна квартирна, три – з будинків, одна з автомобіля, передає прес-служба Нацполіції у Полтавській області. 

Як зазначається, всього за добу поліція в області отримала понад 780 заяв і повідомлень щодо кримінальних правопорушень. А також, домашнє насильство, побутові (домашні) конфлікти та адміністративні правопорушення. Були дані про ситуації, які по факту не підтвердилися. 

Телефонували мешканці Полтавщини до поліції і повідомляли про те, що взагалі було не в компетенції правоохоронців. Тому, з такої великої кількості заяв, лише 60 мали ознаки кримінальних правопорушень. 

Так, поліція зафіксувала два грабежі, 28 крадіжок, чотири шахрайства та один наркотичний злочин.

Крім цього, є люди, які досі перебувають в розшуку. Поліція нагадує мешканцям області номери за якими можна повідомити інформацію про місце перебування зниклих людей: (0532) 56-22-33 або 102.

Раніше, видання 05366 писало: тримали на ланцюгу: рабовласників у Горішніх Плавнях відправили під домашній арешт. А також: у Кременчуці знову побилися чоловіки: одного з них госпіталізували та ремонт Крюківського мосту: є перше «п’яне» ДТП.

Нацполіція у Полтавській області

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *