“Уявив себе гонщиком ралі”: водій фури з України на великій швидкості “зніс” легковика у Польщі (ВІДЕО)

56-річний водій з України в одну мить “прославився” у Польщі, потрапивши в поле зору відеокамери: драматична сцена сталася на дорозі в місцевості Бугай (Свентокшиське воєводство).

Як інформує “Yavp.pl” з посиланням на сайт місцевої поліції, українець за кермом TIR розігнався до великої швидкості й намагався на ній увійти в крутий поворот.

Під час маневру причіп вантажівки занесло й він майже змів з дороги легковий автомобіль, який рухався в зустрічному напрямку. При цьому водій TIR навіть не помітив цього й поїхав далі.

Постраждалий Hyundai не впав до придорожнього рову тільки завдяки тому, що його затримав бар’єр. На відео видно, як небезпечно все це виглядало.

Водій знесеного з дороги легковика потрапив до лікарня з болями в колінах. Українця на вантажівці затримали через кілька хвилин після інциденту. Чоловік був тверезим й пояснив, що не помітив, як зачепив Hyundai при різкому повороті.

Однак покарання він не уникнув. В українця відібрали водійське посвідчення, крім того суд може додаткового накласти на нього штраф.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *