У Польщі сталася кривава різанина між українцями і грузинами

Гурт грузинських громадян із ножами атакував групу українців: випадок стався у центрі міста Сєракув, на заході Польщі.

Як інформує “RZ”, за інформацією слідчих, причиною бійки стало зведення рахунків між чоловіками, можливо, за національною ознакою. Четверо дорослих іноземців напали на групу з трьох інших іноземців із використанням гострих предметів, ймовірно, ножів. Після бійки вони втекли з місця події, залишивши закривавлених поранених чоловіків.

Відомо, що один із поранених після інциденту прибіг до сусідньої крамниці та попросив про допомогу. Свідками масової бійки стали мешканці сусіднього будинку. Один із них повідомив про інцидент поліцію та швидку допомогу.

Виявилося, що побиті чоловіки – громадяни України, на яких напали грузини. Усі вони є жителями Мєндзиходзького повіту Великопольського воєводства, працівники місцевих фірм. Потерпілим із численними ножовими пораненнями надали медичну допомогу, а поліція невдовзі затримала чотирьох зловмисників.

Громадян Грузії арештували та висунули обвинувачення, за які їм загрожує від шести місяців до восьми років позбавлення волі. Постраждалих українців госпіталізували, а одного з них прооперували.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *