У МОЗ розповіли про апарати ШВЛ та кількість ліжок у лікарнях

Готовність до осені

Готовність України до боротьби з коронавірусом – посилили. Нині в нашій країні виділено близько 34 тисяч ліжок для хворих на COVID-19, передається на сторінці «Міністерство охорони здоров’я України» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, понад 3700 апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів) готові до використання пацієнтами, хворих на коронавірус. Ще в лікарнях суттєво збільшили кількість ліжок з підведеним киснем. Наразі в країні таких є 9,5 тисяч. А за добу вже можуть робити майже в 100 разів більше тестувань на COVID-19, ніж це було раніше. 

Також, в країні суттєво зменшився відсоток медпрацівників, які хворіють, або захворіли на коронавірус. Нині він становить 5-6% від загального числа хворих. 

«У лікарнях є 3700 апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Утім, пацієнтам з насиченням киснем (SpO2) понад 93% показана киснева терапія, тому МОЗ і наголошує на збільшенні ліжок саме з підведеним киснем», – йдеться у повідомленні. 

Крім цього, МОЗ підкреслює, що багато чого залежить і від самих українців. Насамперед, потрібно дбати про своє здоров’я, як завжди – носити маску, користуватися дезінфікуючими засобами та дотримуватися соціальної дистанції. 

Варто зазначити, що про маски та дистанцію люди чують постійно. А ось, наприклад про те, що необхідно зміцнювати свій імунітет, правильно харчуватися, мати кошти на те, щоб купувати якісні продукти, відмовитися від шкідливих звичок та займатися спортом, українцям про це нагадують не часто.

Міністерство охорони здоров'я України

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *