У межах Полтави на трасі Київ-Харків встановили сучасні світлофори

Нові сучасні світлофори на трасі Київ-Харків

Агентство місцевих доріг Полтавської області продовжує розвивати систему безпеки дорожнього руху. 4 вересня презентували роботу сучасного світлофору на перехресті вулиць Харківське шосе і Кагамлика.

«Такі світлофори вже працюють в Києві та Харкові. В нашій області – вперше їх встановили саме в Полтаві. Вже практично місяць як успішно працює два таких пристрої. Розташовані на в’їзді та виїзді з Полтави – в бік Києва та Харкова. Це сучасне обладнання іноземного виробництва, яке зручне в обслуговуванні і працює згідно спеціалізованого програмного забезпечення», – розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан

Також на початку Харківського шосе при в’їзді в місто встановили інтерактивний радар.

«Це превентивне обладнання, яке попереджає водіїв та допомагає контролювати швидкість руху. Якщо водій перевищив дозволену швидкість – радар на екрані продемонструє незадоволений символ. Аналіз роботи такого радару в селі Мачухи показав високу результативність цього пристрою – водії дійсно стали їздити в межах населеного пункту повільніше», – підсумував директор підприємства.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *