У Львівській опері покажуть прем’єру балету “Створення світу”

Балет "Створення світу", фото надали у пресслужбі Львівської опери

В умовах карантинних обмежень Львівська національна опера підготувала для глядачів прем’єру балету. “Створення світу” Андрія Петрова можна буде побачити 20 та 27 вересня о 18:00.

Як розповіли 032.ua у пресслужбі Оперного театру, балет – про створення Землі та перших людей. Глядачам пропонують величну картину зародження, випробовування людства та роздумів про подальшу долю світу. Балет був у репертуарі театру з 1972 року та кілька разів поновлювався. У 2020-му його присвятили 90-річчю з дня народження художника-постановника Євгена Лисика (1930-1991). Саме з його оригінальними декораціями, що входять до Золотого фонду театру, відбудеться новітня прем’єра.

Працівники театру відзначають, що Євген Лисик працював у Львівській опері з 1960 по 1990 роки. Його творчість прирівнюють до таланту Пабло Пікассо чи Ренато Гуттузо. Творчість львівського художника залишається актуальною і донині.

Зазначимо, що з огляду на обмеження через пандемію COVID-19, побачити прем’єру зможе лише 207 глядачів. У зв’язку з карантином, артисти балету будуть виконувати твір під супровід фонограми. Її окрестр Опери записав під керівництвом диригента, заслуженого артиста України Юрія Бервецького.

Читайте також: Популярні оздоровчі курорти Львівщини з мінеральними водами: як добратися та де поселитися

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *