У Калуші влада планує зустрітися з власниками крамниць, які не видають фіскальні чеки

Нагадаємо, розпорядженням міського голови Калуської громади Андрія Найди від 30 липня було створено постійно діючу комісію з моніторингу за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Одним із завдань цієї комісії є «моніторинг за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами (алкогольними напоями та тютюновими виробами) на території Калуської міської територіальної громади шляхом проведення рейдів-оглядів на об’єктах (при необхідності)».

З початку серпня працівники управління економічного розвитку міста Калуської міської ради проводять контрольні закупівлі підакцизних товарів, інформують “Вікна”.

Як повідомив 20 серпня на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління Юрій Соколовський, напередодні, 19 серпня здійснили 4 такі закупівлі і отримали лише один фіскальний чек. Загалом з початку серпня було проведено 86 контрольних закупівель підакцизних товарів в підприємствах роздрібної торгівлі. Лише у 28-ми випадках було видано фіскальні чеки. За словами Юрія Соколовського, купуючи алкоголь чи тютюнові вироби покупці сплачують 5% акцизного податку, який закладений у ціні, а невидача фіскального чеку означає, що до міського бюджету цей податок не поступає. Відтак громада втрачає великі кошти.

За словами Юрія Соколовського управління економічного розвитку вже надіслало до державної податкової служби в Івано-Франківській області вісім листів для проведення фактичних перевірок суб’єктів господарювання. Такі перевірки проходять без попередження і мають розпочатися найближчим часом. Також, як йшлося на оперативній нараді, власників закладів торгівлі, де під час контрольних закупівель не видавали фіскальні чеки запросять на нараду до міської влади.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *