У Калуші відбудеться вуличний фестиваль “Сполука”

Фестиваль планують провести на території палацу культури “Мінерал”. 09 Серпня, 2021, 10:00 Калуш

Одноденний вуличний фестиваль “Сполука” анонсував йогу, майстер-класи та лекції, вуличну їжу, спортивні розваги, вечірку “Промінь” та перегляд кіно, інформують “Вікна”.

Вхід на фестиваль буде безкоштовним, а триватиме дійство 14 серпня з 10.00 до півночі.

Детальної програми поки що не оприлюднено.

Раніше йшлося, що проєкт фестивалю “Сполука” став одним із 13-ти переможців конкурсу проєктів від інститутів громадянського суспільства. На реалізацію проєктів-переможців конкурсу в міському бюджеті закладено 250 тис. гривень — за програмою розвитку місцевого самоврядування.

Проєкт “Сполука” громадської організації “Калуш туристичний” став одним із кращих в номінації “Кращий культурно-просвітницький проєкт”. Заплановані майстер-класи місцевих майстрів, а також з Івано-Франківська і Львова. Також планують перегляд фільму на англійській мові з українськими субтитрами. Загалом до участі у фестивалі панують залучити 500 людей, з яких близько 100 — у воркшопах. На організацію фестивалю громадська організація просила 30 тис. гривень (на оплату витрат на майстер-класи, створення виставки та підготовка локації декораціями, світло, звук тощо), а отримає 19,5 тис. гривень.

Уперше фестиваль “Сполука” відбувся в Калуші 2019 року. Фестивалем «Сполука» організатори прагнуть створити комфортне середовище для молоді та показати альтернативу відпочинку в Калуші.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *