У храм на Львівщині привезуть мощі Святого Івана Павла ІІ

Фото – з відкритого доступу

3 жовтня у Храмі Святої Трійці, що в селі Нижанковичі Старосамбірського району, виставлять мощі Святого Івана Павла ІІ. Приклонитися до них зможуть усі охочі. 

Як розповів настоятель Храму отець Гжегож у коментарі журналістам Тvoemisto.tv, до храму мощі привезе архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Також у цей день там відкриють пам’ятник Івану Павлу ІІ, який профінансували польські благодійники. Святитимуть новозведений 3-метровий пам’ятник об 11:00. 

Після цього архиєпископ Мокшицький урочисто передасть мощі Івана Павла ІІ (частинку волосся) до храму. Їх розмістять поблизу вівтаря і помолитися зможуть усі парафіяни. Також 3 жовтня у Нижанковичах буде храмове свято. Сюди з’їдуться багато священників зі Самбірського району. 

Довідково. Іван Павло — 264-й Папа Римський. Римо-католицький польський єпископ, єпископ-помічник Кракова, а пізніше архієпископ-митрополит Краківський і кавалер Ордену Білого Орла; 6-й суверенний голова міста-держави Ватикан. Святий Католицької церкви, канонізований 2014 року.

Іван Павло II перебував на чолі Католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, який займав цю посаду 32 роки. Іван Павло II — перший в історії Папа-слов’янин, а також перший Папа-неіталієць з часів голландця Адріана VI, що служив з 1522 по 1523 роки.

Читайте також: Хто відзначає іменини 1 жовтня: перелік імен

Матеріал підготовлено на основі повідомлення з сайту Тvoemisto.tv

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *